Octolab
Меню
0
EnRu
380673202950
замовити дзвінок
Вхід для партнерів Стати дилером
 1. Головна /
 2. Новини компанії /
 3. Як вигідно купити заправку для електронної сигарети?

Як вигідно купити заправку для електронної сигарети?

Як вигідно купити заправку для електронної сигарети?

Ряди прихильників вейпінгу в нашій країні щодня поповнюються новими цінувальниками смаку ароматної пари. Щоб задовольнити зростаючий попит, авторитетні виробники вейп-продукції постійно розширюють асортимент та виводять на ринок нові цікаві рішення, щоб кожен покупець без довгих пошуків мав можливість отримати те, що йому до вподоби. Смаки у всіх дуже різні — хтось постійно шукає нові враження та дегустує оригінальні мікси, а інший віддає перевагу класичним сумішам, склад яких перевірений часом. Фінансовий аспект теж має значення — можна обрати більш дешеві одноразки, які використовуються у середньому не більше 3-5 днів, або ж набагато практичніші та зручні у користуванні багаторазові пристрої зі змінним картриджем, який можна перезаправляти та з комфортом парити до двох тижнів. Для вейпів цього типу потрібно усього два види витратних матеріалів — це самі картриджі з вбудованим випаровувачем, які замінюють час від часу при погіршенні смакових властивостей пари, та рідина для заправки. Останнім часом законодавчі обмеження суттєво вплинули на популярність та доступність готових сумішей. По-перше, вони перемістилися до категорії підакцизної продукції, внаслідок чого збільшилася ціна для кінцевого споживача. По-друге, рідини для под-систем та інших різновидів електронних сигарет практично заборонено рекламувати, а на їх продаж накладено занадто суворі обмеження.

Як же тепер легально купити заправку для електронної сигарети?

Щоб не порушувати закон та не відмовлятися від улюбленої звички, багато вейперів перейшли з готових сумішей на набори компонентів, з яких вони мають змогу приготувати жижу самостійно. Такий варіант приваблює значними перевагами:

 • компоненти доступніші за готову рідину та коштують дешевше;

 • на компоненти не поширюються ніякі законодавчі обмеження;

 • великий вибір різноманітних смаків;

 • зручні формати флакона 10 або 30 мл;

 • можна легко підбирати параметри жижі на свій смак.

Головна відмінність компонентів — за кодами УКТЗЕД вони не класифікуються як рідина для електронних сигарет, тому їх можна продавати без будь-яких обмежень. Також компоненти за цими ж кодами не можуть належати до переліку підакцизних товарів, тому і ціни на них зараз найбільш демократичні. Що ж стосується смакових властивостей, то при правильному замішуванні жижа, яка приготовлена з окремих компонентів, нічим не відрізнятиметься від готової. І навіть більше — досвідчені вейпери можуть змінювати склад рідини, орієнтуючись на параметри свого пристрою або ж індивідуальні побажання. При самозамісі можна регулювати густину жижі, додавати в різних пропорціях ароматизатори та нікотиновий бустер.

Чи шкідливий вейп без нікотину?

Вміст нікотину у суміші може бути різним — комусь до вподоби міцні, які добре насичують організм стимулятором, а інші роблять вибір на користь рідини з мінімальною кількістю нікотину, або навіть і нулівок. Безнікотиновий вейп абсолютно безпечний для здоров’я, тому багато користувачів просто насолоджуються смаком та ароматом пари, у якій немає жодної краплини нікотину. Якщо ж стимулятор парильнику все ж таки потрібен, то він має можливість готувати суміш з оптимальною саме для себе кількістю бустера, а не коливатися, яку готову рідину вибирати — легку, середню чи міцну. Набори компонентів Октобар продаються у зручних форматах для приготування 10 мл чи 30 мл жижі. Флакон на 10 мл витрачається швидше, але такий варіант більш варіативний. Його вибирають користувачі, які полюбляють часто змінювати смаки та постійно шукають нових вражень від паріння. Більш практичного флакона на 30 мл вистачить набагато довше, шляхом чого при постійному використанні помітно зменшуються витрати.

Octolab — будь-які рідини для електронної сигарети оптом

Продукція відомого бренду Octobar мають попит у парильників завдяки високій якості та широкій гамі різноманітних смаків. Виробник приділяє особливу увагу до найдрібніших деталей при створенні будь-якого міксу, щоб навіть дуже вибагливі вейпери мали змогу насолодитися унікальним та неповторним смаком ароматної пари. Кожний аромат, який представлений у лінійці продукції, є результатом глибоких досліджень та ретельного підбору інгредієнтів, вдалим поєднанням яких створюється насичений та гармонійний смак, що повністю розкривається під час паріння. Octobar постійно прагне до інновацій та ніколи не зупиняється на досягнутому, регулярно поповнюючи асортимент ексклюзивними смаками, які одразу ж стають надзвичайно популярними як серед новачків, так і досвідчених вейперів з розвиненим почуттям смаку.

Саме зараз оптова компанія Octolab виводить на ринок три нових лінійки наборів Октобар у популярному форматі 10 мл з багатою гамою фруктових та ягідних смаків:

 • Octobar NFT;

 • Octobar Classic;

 • Octobar Strong.

Серія Octobar NFT на сольовому нікотині — один з найбільш популярних наборів компонентів в Україні, який відрізняється чудовим поєднанням преміальної якості з демократичною ціною та ідеально збалансованими смаковими якостями. Набор має співвідношення VG/PG 50/50 та призначена для використання у низькопотужних POD-системах та атомайзерах формату MTL (сигаретна затяжка). Octobar Strong більш універсальний та підходить для подів різних типів. Правильно замішана жижа відрізняється насиченим та реалістичним смаком, а також посиленою дією нікотинового бустера суміш міцністю 50 мг відчувається як 65 мг, але при цьому практично немає удару по горлу.  Octobar Classic — перша лінійка серії, в яку входять як класичні смаки, що до вподоби багатьом вейперам, так і оригінальні рецепти для цінувальників нетрадиційних міксів.Читайте також

Бажаєте стати дилером у вашому місті?
Прийняти Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід, а також для відстеження продуктивності та маркетингових цілей. Натиснувши «Підтвердити» або продовживши використання нашого веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Перевірка віку

Щоб користуватися веб-сайтом Octolab, вам має бути 18 років або старше.

Перш ніж зайти на сайт, підтвердьте свій вік.

Мені вже є 18 Мені немає 18

Стати дилеромКупити в роздріб