Octolab
Меню
0
EnRu
380673202950
замовити дзвінок
Вхід для партнерів Стати дилером
 1. Головна /
 2. Новини компанії /
 3. Переваги магазинів под-систем у порівнянні з тютюновими

Переваги магазинів под-систем у порівнянні з тютюновими

Переваги магазинів под-систем у порівнянні з тютюновими

За кілька років електронні сигарети повністю змінили ставлення суспільства до куріння. Колись продаж цигарок був дуже прибутковим бізнесом, але зараз він втрачає свої позиції. Вейпи майже повністю замінили традиційні тютюнові вироби і попит на них зростає з кожним днем.

Це не дивно, адже пар електронної сигарети смачний, ароматний і менш шкідливий для здоров'я, чого не можна сказати про цигарки. Затятих курців цигарок легко впізнати по нездоровому кольору обличчя, хриплому голосу і неприємному запаху тютюнового диму. Сьогодні ніхто не хоче виглядати так, тому багато людей у Європі та Україні купують електронні сигарети.

На відміну від цигарок, електронні сигарети безпечні та зручні у користуванні. Вони не залишають неприємного запаху на одязі та волоссі і їх можна використовувати в будь-якому місці, де це дозволено.

Замість застарілих кіосків з тютюновими виробами з'являються сучасні вейп-шопи з широким асортиментом товарів. Кількість клієнтів у них стрімко зростає і бізнес у сфері вейпінгу вважається одним з найбільш перспективних та прибуткових.

Торгівля вейп-продукцією має високу рентабельність, але, при цьому не вимагає занадто великих торгових площ. Компактні под-системи та аксесуари для них не займають багато місця, тому для початку можна обійтися декількома вітринами в людному місці.

Як відкрити магазин под-систем

Найпростіший спосіб розпочати власний бізнес — це стати дилером великої оптової компанії. 

Дилерські відносини з надійним постачальником мають багато переваг:

 • якісний сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта;

 • найбільший асортимент популярної продукції, що регулярно оновлюється;

 • просте оформлення та швидке доставлення замовлень;

 • гнучка система розрахунків:

 • законодавче супроводження, роз’яснення щодо перевірок поліцією, податківцями та інших аспектів легальної торгівлі вейпами та наборами компонентів;

 • надання повного комплекту супроводжуючих документів, у тому числі накладних з кодами УКТЗЕД та сертифікатів відповідності;

 • знижки, акції, святкові подарункові сертифікати для постійних клієнтів;

 • карти смаків для спрощення вибору покупцям;

 • рекламні матеріали та актуальний контент для організації онлайн-торгівлі.

У оптовика завжди великий асортимент та привабливі ціни, що дозволить задовольнити потреби будь-якого роздрібного клієнта та отримувати стабільно високий прибуток від перспективного бізнесу.

Особливості законодавства України при купівлі вейпів

Для легального продажу електронних сигарет необхідно дотримуватися вимог законодавства.

Зі скількох років можна купити вейп? За законом, вейпи, рідину та інші супутні товари можна продавати лише особам, яким уже виповнилося 18 років. Це обмеження аналогічне до того, що діє на продаж алкоголю та тютюнових виробів. Хоча вейпи безпечніші за цигарки, вони все ж містять нікотин, який може бути шкідливим для здоров'я неповнолітніх.

Вейп-продукцію заборонено рекламувати на зовнішніх та внутрішніх рекламних носіях, на транспортних засобах, на радіо, телебаченні та онлайн медіаресурсах. У друкованих виданнях реклама електронних сигарет заборонена лише на перших та останніх сторінках, за виключенням тих випадків, коли мова іде про друковану продукцію, що призначена саме для неповнолітніх. Не можна демонструвати рекламу вейпів і під час спортивних змагань або культурно-розважальних заходів, у яких беруть участь особи, молодші 18 років.

Щоб не допустити відвідування неповнолітніми онлайн веб-шопів, повинна застосовуватися попередня ідентифікація віку користувача. Це може бути зроблено за допомогою сканування документа, що засвідчує особу, або за допомогою інших методів. При цьому слід мати на увазі, що под-системи та набори компонентів, на відміну від класичних електронних сигарет та готових рідин, не належать до підакцизних товарів, тому не підпадають під заборону та описані вище жорсткі обмеження на них не розповсюджуються.

Чому обирають оптовий вейп-шоп Octolab

Щоб задовольнити потреби вибагливих вейперів, необхідно пропонувати широкий вибір смаків та найсвіжіші новинки. Це допоможе утримати постійних клієнтів та залучити нових. Адже у кожного вейпера свої уподобання, і не всі люблять загально популярні смаки. Досвідчені парильники завжди шукають нові враження, тому важливо регулярно оновлювати асортимент товарів на вітринах.

Оптовий інтернет-магазин Octolab пропонує широкий вибір електронних сигарет, наборів компонентів та аксесуарів за вигідними цінами. Компанія активно розширює дилерську мережу і вже має понад 430 роздрібних вейп-шопів та майже 60 спеціалізованих інтернет-магазинів. 214 оптових клієнтів успішно співпрацюють з Octolab уже декілька років.

Приєднуйтесь до дилерів Octolab і задовольняйте потреби ваших клієнтів.Читайте також

Бажаєте стати дилером у вашому місті?
Прийняти Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід, а також для відстеження продуктивності та маркетингових цілей. Натиснувши «Підтвердити» або продовживши використання нашого веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Перевірка віку

Щоб користуватися веб-сайтом Octolab, вам має бути 18 років або старше.

Перш ніж зайти на сайт, підтвердьте свій вік.

Мені вже є 18 Мені немає 18

Стати дилеромКупити в роздріб