Octolab
Меню
0
EnRu
380673202950
замовити дзвінок
Вхід для партнерів Стати дилером
  1. Головна /
  2. Pod Системи /

POD-системи

Фільтр
Бажаєте стати дилером у вашому місті?

Практичний модний гаджет – багаторазові POD-системи в Україні

Інноваційні рішення радикально змінюють сталі звички та часто змушують по-новому поглянути на речі, які давно і ґрунтовно увійшли в наш побут. Так торгівля тютюновими виробами вже вийшла з розряду надприбуткового бізнесу, причому аж ніяк не через численні законодавчі обмеження. Просто змінилися модні тренди й сучасна молодь повністю перейшла на електронні сигарети, захоплюючи за собою і багатьох запеклих курців. Різноманітні вейпи потрібні всім, попит на них постійно зростає і заробити на цьому нескладно – досить укласти дилерський договір з надійним постачальником, замовити оптові поди та почати роздрібний продаж. Дозвільних документів для цього потрібно набагато менше, ніж для торгівлі традиційними цигарками, а набори компонентів для самостійного змішування рідин може продавати зареєстрований ФОП без спеціальної ліцензії та акцизних марок.

Як вигідно придбати оптом POD-системи

Для ведення стабільного та прибуткового бізнесу важливо вибрати надійного оптового постачальника з усталеною репутацією, який завжди підтримає. Сьогодні у компанії Octolab, одного з лідерів українського ринку вейпів, понад двісті п'ятдесят дилерів по всій країні та кількість їх постійно зростає. Ми поставляємо весь асортимент багаторазових подів Upends: UpOx, UpBox, Uppor, а також пристрої Geekvape: Aegis U, Wenax U, Obelisk U, DIGI-U POD KIT, Sonder U та наборів для них на основі сольового нікотину від виробника. Ми налагодили в Україні випуск органічних наборів компонентів, які пропонуються за найвигіднішими цінами. Запрошуємо Вас стати дилером Octolab, щоб повною мірою оцінити всі переваги роботи з нами:

Гаджети, з якими не розлучаються – багаторазові POD-системи

З'явившись у продажу як компактний різновид електронних сигарет, поди швидко завоювали симпатії вейперів завдяки надзвичайній зручності в обігу. Малогабаритні гаджети, які легко покласти в будь-яку кишеню, супроводжують своїх власників всюди та затяті парильники не розлучаються з ними ні на хвилину. Ще однією перевагою є туга затяжка, яка за відчуттями нічим не відрізняється від куріння традиційних сигарет. Це особливо важливо для курців з багаторічним стажем, які не мають бажання відмовлятися від старих звичок – якщо вдало підібрати набір компонентів, поди здатні повністю замінити традиційні тютюнові вироби, різниця практично не відчуватиметься. Важливою перевагою POD-систем перед одноразовими електронними сигаретами є заміна картриджа – це дає можливість скоротити витрати, а також не прив'язуватися до якогось певного смаку. Великий вибір пристроїв, що випускаються в різних форм-факторах і безліч варіантів дизайну створюють необмежені можливості для персоналізації. Запропонуйте своїм клієнтам весь асортимент стильних та практичних POD-систем, щоб кожен вибрав для себе ідеальний варіант та залишився задоволеним.

У кого найпривабливіша ціна на POD-системи від виробника

В інтернет-магазині Octolab вигідні оптові ціни на багаторазові поди Upends: UpOx, UpBox, Uppor пристрої Geekvape: Aegis U, Wenax U, Obelisk U, DIGI-U POD KIT, Sonder U. Великий асортимент товару регулярно оновлюється, поповнюючись останніми новинками та колекціями передових технологій у світі вейпінгу. Наші дилери завжди можуть запропонувати клієнтам вейпи оригінального дизайну за дуже вигідними цінами та при цьому збільшити свій прибуток шляхом гнучкої цінової політики та суттєвих знижок, яких не знайдеш в інших оптових постачальників. Вибирайте будь-яку форму оплати – ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника та завжди пропонуємо оптимальний варіант взаєморозрахунків. Будьте в тренді – почніть разом з Octolab перспективний бізнес і заробляйте в одній із найпопулярніших ніш на ринку, що приносить реальний прибуток.

Прийняти Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід, а також для відстеження продуктивності та маркетингових цілей. Натиснувши «Підтвердити» або продовживши використання нашого веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Перевірка віку

Щоб користуватися веб-сайтом Octolab, вам має бути 18 років або старше.

Перш ніж зайти на сайт, підтвердьте свій вік.

Мені вже є 18 Мені немає 18

Стати дилеромКупити в роздріб