Octolab
Меню
0
EnRu
380673202950
замовити дзвінок
Вхід для партнерів Стати дилером
  1. Головна /
  2. Набори компонентів /

Набори компонентів

Фільтр
Бажаєте стати дилером у вашому місті?

Найперспективніший бізнес – рідини для електронних сигарет від виробника

Всього за кілька років електронні сигарети практично витіснили з ринку традиційні тютюнові вироби. З кожним днем ряди шанувальників смачних і не шкідливих для здоров'я POD-систем поповнюються новими поціновувачами вишуканих ароматів. Недивно, що попит на надзвичайно популярні рідини для POD-систем оптом стрімко зростає. Їх продаж – дуже перспективний і вигідний бізнес, який приносить відчутний прибуток без істотних інвестицій.

Запрошуємо до партнерства – рідини для електронних сигарет від виробника

Наша компанія пропонує Вам партнерські відносини щодо реалізації компонентів для вейпу так само POD-пристроїв Octolab/Upends, а також повного асортименту сольових рідин для них. Наші продукти приносять гарний прибуток, а також ви отримаєте позитивні відгуки від постійних клієнтів. Ми надаємо якісний сервіс – не лише постачаємо набори компонентів та електронні сигарети, а й забезпечуємо юридичну підтримку – роз'яснюємо всі аспекти легальної торгівлі, допомагаємо правильно відповідати на поширені питання, що виникають під час перевірок з боку податкової чи поліції. Згідно з класифікацією УКТ ЗЕД, набори компонентів не належать до товарів, для реалізації яких потрібна ліцензія та наявність акцизної марки.

Вигідна пропозиція – рідина для вейпу опт

Заробляти з нашою допомогою гроші на модних трендах просто та комфортно. Надійний оптовий постачальник з відмінною репутацією, відзначений багатьма престижними міжнародними нагородами у своїй галузі, пропонує широкий вибір ароматів та пристроїв, що дозволить задовольнити запити найвибагливішого покупця. Наші переваги:

Щомісяця відбувається оновлення асортименту рідин, а полегшити вибір покупцю допоможуть карти смаків.

Де вигідно купити рідину для POD систем оптом

Компанія Octolab – один із провідних оптових постачальників компонентів та рідин для електронних сигарет із більш ніж 7-річним досвідом успішної діяльності на вейп ринку України. Наші дилери повністю забезпечуються всією необхідною підтримкою для початку бізнесу та його стабільного функціонування – від повного набору супровідних документів до онлайн-контенту, що регулярно оновлюється – це дозволяє налагодити роздрібну торгівлю POD-системами у Вашому інтернет-магазині. Ми цінуємо своїх клієнтів та створюємо для них найкомфортніші умови:

У нас ціни падають не лише у «чорну п'ятницю» – партнери Octolab можуть розраховувати на знижку вже при оформленні першого замовлення, а також закупівлі нових видів товарів. Компанія Octolab фінансово підтримує жителів регіонів, які найбільше постраждали від військових дій, а також допомагає ЗСУ впевнено рухатися до перемоги. Вже понад 250 спеціалізованих магазинів успішно співпрацюють із нами – чому б і Вам не приєднатися до них.

Прийняти Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід, а також для відстеження продуктивності та маркетингових цілей. Натиснувши «Підтвердити» або продовживши використання нашого веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Перевірка віку

Щоб користуватися веб-сайтом Octolab, вам має бути 18 років або старше.

Перш ніж зайти на сайт, підтвердьте свій вік.

Мені вже є 18 Мені немає 18

Стати дилеромКупити в роздріб