Octolab
Меню
0
EnRu
380673202950
замовити дзвінок
Вхід для партнерів Стати дилером
  1. Головна /
  2. Новини компанії /
  3. Як законодавчо обмежується паління електронних сигарет?

Як законодавчо обмежується паління електронних сигарет?

Як законодавчо обмежується паління електронних сигарет?

У середині липня почав діяти ще один з низки антитютюнових законів, метою яких є поступове обмеження вживання тютюнових виробів в нашій країні. Він має номер 1978-IX та стосується у першу чергу сигарет та тютюну, які містять смако-ароматичні добавки або мають підвищений вміст нікотину, смоли та монооксиду вуглецю — їх виробництво, імпорт та продаж, як оптовий, так і роздрібний, повністю заборонено. Крім того, на законодавчому рівні заборонена реклама та будь-які інші засоби зі стимулювання продажу не тільки традиційних тютюнових виробів, але й електронних сигарет, рідини для них, заправних контейнерів і пристроїв, за допомогою яких тютюн можна вживати альтернативними способами без згорання. На продавців, які реалізують сигарети або вейп-продукцію неповнолітнім, накладається штраф, а паління електронних сигарет чи будь-яких інших пристроїв, що нагрівають тютюн, в приміщеннях та громадських місцях відтепер прирівнюється до використання звичайних цигарок і за нього законом також передбачена адміністративна відповідальність. У рекламних матеріалах забороняється використання зображень вейпів, заправних контейнерів і наповнювачів, а також товарних знаків виробників електронних сигарет та аксесуарів до них.

Як легально купити рідину для под-системи?

Жорсткі обмеження на реалізацію та рекламу вейп-товарів, які законодавці повністю прирівняли до звичайних тютюнових виробів, створили немало проблем не тільки парильникам, але і всім, хто займається бізнесом у сфері вейпінгу. Згідно з новим законом, суттєво ускладнюється продаж одноразових електронних сигарет й підакцизних рідин для заправлення картриджів багаторазових пристроїв. Проте, такі ж самі обмеження вже декілька років діють і в усіх країнах Євросоюзу, де вони були введені згідно з відповідною Директивою під номером 2014/40/ЄС. Україна зараз приводить своє законодавство у відповідність до європейських та міжнародних норм, в тому числі й тих, що стосуються державного регулювання обігу тютюнової продукції. І якщо вивчити досвід наших сусідів, які вже багато років живуть з антитютюновими обмеженнями, виявляється, що закон про електронні сигарети розповсюджується не на всі заправки для них. Так легально продавати та рекламувати не забороняється набори компонентів, які призначені для самостійного замішування жижі — на відміну від готової та промаркованої рідини, компоненти не є підакцизним товаром та не підпадають під дію нових антитютюнових законів.

Як купити найкращий вейп в Україні?

Не дивно, що набори компонентів та под-системи з багаторазовими картриджами, що перезаправляються, стають все більш популярними не тільки в Європі, але і в нашій країні. Як оптові, так і роздрібні покупці високо оцінюють їх суттєві переваги перед традиційними рішеннями:

  • набори компонентів вільні від будь-яких законодавчих обмежень;

  • компоненти коштують дешевше, бо за них не треба платити акцизний збір;

  • при самостійному замішуванні можна робити жижу на свій смак;

  • багаторазові пристрої більш зручні у користуванні та дозволяють зменшити витрати на паління.

Ці переваги стають ще більш значними на тлі жорстких обмежень, введених новими антитютюновими законами. Раніше прихильники одноразових вейпів та готових сумішей у якості аргументів приводили їх дещо нижчу вартість та високі смакові якості, але поточні зміни у законодавстві зробили ці категорії продукції практично недоступними для більшості наших земляків. Тож українські парильники зараз вже навчилися перезаправляти картриджі та впевнено роблять вибір на користь компонентів — ціни на них стали ще більш привабливими, а за якістю вони нічим не поступаються готовим рідинам, які тепер коштують набагато дорожче.

Де вигідно купити оптом рідину для под-системи?

Для ведення успішного та прибуткового бізнесу необхідно добре розбиратися в усіх нюансах чинного законодавства — правова грамотність допомагає зберегти немало часу і грошей, а також добре захищає від невиправданих вимог контролюючих органів. Щоб підтримати своїх дилерів, оптова компанія Octolab за потреби надає їм юридичні роз’яснення щодо незрозумілих або ж спірних питань, пов’язаних з легальною торгівлею наборами компонентів. Згідно з кодами УКТЗЕД, що вказані у накладних, компоненти не є рідиною для електронних сигарет, тому будь-які законодавчі обмеження, що стосуються реалізації тютюнових виробів, на них не розповсюджуються. Крім того, за тими ж самими кодами компоненти не входять до переліку підакцизної продукції, тому за них не треба платити акцизний податок, який помітно збільшує собівартість інших різновидів заправок для POD-систем та одноразових вейпів. Після введення в дію нового закону про електронні сигарети найбільш рентабельною вейп-продукцією стали саме набори компонентів та багаторазові поди, які зараз мають попит серед роздрібних споживачів. То ж не забувайте поповнювати ними асортимент на вітринах свого веб-шопу, щоб вистачило усім покупцям, а Octolab швидко і якісно виконає замовлення, та ще й ціни антикризові запропонує.Читайте також

Бажаєте стати дилером у вашому місті?
Прийняти Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід, а також для відстеження продуктивності та маркетингових цілей. Натиснувши «Підтвердити» або продовживши використання нашого веб-сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Перевірка віку

Щоб користуватися веб-сайтом Octolab, вам має бути 18 років або старше.

Перш ніж зайти на сайт, підтвердьте свій вік.

Мені вже є 18 Мені немає 18

Стати дилеромКупити в роздріб