Octolab
Меню
EnRu
+38 (095) 225-37-01 замовити дзвінок
Вхід для партнерів Стати дилером
  1. Головна /
  2. Про компанію /

Про компанію

Octolab - Компанія виробник наповнювачів для електронних сигарет та представник перезаправних под систем Octolab Pod.

Продукція наших брендів (OCTOLAB / Octobar / Black Limit Salt/ Twins) представлена по всій теріторіі України. Понад 400 спеціалізованих магазинів наших клієнтів пропонують нашi продукти своїм покупцям.

Ведемо бізнес із сучасним підходом з повагою до клієнтів, у нас дуже дружня команда.

Також маємо соціальну місію і з першого дня вiйни допомагаємо як ЗСУ, так і простим людям, загальна сума наданої нами допомоги вже понад 7 млн грн.

Про компанію

У 2020 роцi ми перша компанія з України, яка представила власний бренд одноразових пристроїв Octolab 1600

У 2020 роцi ми перша компанія з України, яка представила власний бренд одноразових пристроїв Octolab 1600

WMDC 2017 - перше місце в Європі

WMDC 2017 - перше місце в Європі

WMDC 2017 - друге місце в усьому світі

WMDC 2017 - друге місце в усьому світі

Більше 7 років займаємося гуртовим продажем вейп продукції, маємо престижні міжнародні нагороди вейп галузі.

Більше 7 років займаємося гуртовим продажем вейп продукції, маємо престижні міжнародні нагороди вейп галузі.

#1 Виробник рідин для вейпів в Україні
Бажаєте стати дилером у вашому місті?

Компанія Octolab – надійний постачальник вейп товарів

При всій різноманітності пропозицій на оптовому українському ринку електронних сигарет не так багато компаній, які можуть повною мірою забезпечити всі потреби своїх клієнтів. Дилерам компанії Octolab немає потреби шукати додаткових постачальників – до їх послуг весь асортимент сертифікованого товару, який має попит у покупців. Компактні поди, органічні та сольові набори, просунуті аксесуари та комплектуючі – ми є партнерами провідних фірм-виробників вейпів Upends та Geekvape зі світовим ім'ям, продукція яких представлена у нашому онлайн-каталозі. Завдяки сучасному підходу до ведення бізнесу Octolab за більш ніж сім років успішної роботи створив чудову репутацію і продовжує тримати марку.

Перевірена якість – постачальник рідини номер один

Успішну роботу компанії Octolab відзначено багатьма престижними міжнародними нагородами. У 2017 році дизайн нашої продукції був визнаний найкращим у Європі за версією WMDC. Не зупиняючись на досягнутому, Octolab продовжила вдосконалюватися і розширювати товарний ряд, першою серед українських компаній представивши у 2020 році лінійку одноразових POD-систем під власним брендом Octolab 1600. Ми є провідним оптовим постачальником наборів компонентів для електронних сигарет, які продаються в наших партнерів у всій країні.

На будь-який смак – оптові постачальники под-систем

Octolab є найбільшим виробником наборів компонентів для вейпів в Україні, а також офіційним представником багаторазових систем, що перезаправляються. Ми пропонуємо оптовим клієнтам повний асортимент товарів для вейпінгу:

Не просто постачальник товарів

На відміну від багатьох конкурентів, компанія Octolab не обмежується оптовими онлайн-продажами та активно розширює дилерську мережу, запрошуючи до співпраці спеціалізовані магазини вейпів. У нас енергійна молода команда, ми з ентузіазмом вивчаємо нові тренди та адаптуємо їх до вейпу індустрії України, а кожен продукт намагаємося робити особливим з урахуванням побажань наших клієнтів. Ми цінуємо своїх замовників, пропонуємо найвигідніші умови та гнучку систему взаєморозрахунків, вигідні акції та знижки. Не забуваємо ми й про свою соціальну місію – активно допомагаємо Україні впоратися з труднощами, надаємо фінансову підтримку мешканцям регіонів, що постраждали від бойових дій, і воїнам ЗСУ, які впевнено рухаються до перемоги. Приєднуйтесь – співпраця з лідером ринку є запорукою успішного бізнесу.

Перевірка віку

Щоб користуватися веб-сайтом Octolab, вам має бути 18 років або старше.

Перш ніж зайти на сайт, підтвердьте свій вік.

Мені вже є 18 Мені немає 18

Стати дилеромКупити в роздріб